Joanna Rułkowska

prawniczka

Ekspertka w temacie małych biznesów i pasjonatka praw kobiet. Autorka książki Biznes Mamy i programu wsparcia w postaci Akademii Małego Biznesu. Laureatka konkursu Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama. Specjalizuje się w budowaniu profesjonalnych i zgodnych z prawem pasów startowych od działalności nierejestrowanej do biznesu marzeń. Wierzy, że każda chwila to szansa, by wszystko zmienić.
[Więcej >>>]

Działalność bez rejestracji? Bądź interaktywna!

Joanna Rułkowska19 października 2023

W erze cyfrowej, w której wiele osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Pytania dotyczące strony internetowej, sklepu online i efektywnego działania w sieci stają się nieodłączną częścią rozmów przedsiębiorców.

Dla wielu, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają działalność nierejestrowaną, te zagadnienia mogą wydawać się skomplikowane.

Na szczęście, odpowiedzi na wiele z tych pytań można znaleźć w inspirujących i praktycznych live z Olą Gościniak, które koncentrują się na interaktywnym podejściu do biznesu online.

Czy warto mieć swoją stronę internetową

O czym rozmawiałyśmy z Olą czyli czy warto mieć swoją stronę internetową gdy rozpoczynasz działalność bez rejestracji?

 • Czy warto mieć swoją stronę internetową, jeśli dopiero zaczynasz prowadzić działalność nierejestrowaną?
 • Jakie są korzyści z posiadania własnej przestrzeni w sieci?
 • Czy sklep online to wydatek czy inwestycja dla osób prowadzących mały biznes?
 • Może lepiej działać tylko w mediach społecznościowych i prowadzić sprzedaż poprzez wiadomości prywatne?
 • Czy postawienie strony internetowej i sklepu online jest zadaniem czasochłonnym i trudnym?
 • Czy istnieją narzędzia i rozwiązania, które ułatwiają ten proces, nawet jeśli nie mamy na to wiele czasu?
 • I wreszcie… co z rodzicielstwem? Czy da się prowadzić biznes online i sklep internetowy, będąc mamą małego dziecka, bez uszczerbku dla rodziny

Te pytania budzą wątpliwości wielu początkujących przedsiębiorców, a odpowiedzi na nie można znaleźć w mojej rozmowie z Olą. Omawiane zagadnienia dotykają serca wielu kobiet, które pragną osiągnąć sukces jako przedsiębiorczynie.

>>> Dowiedz się w jaki sposób w pełni legalnie prowadzić swoją działalność rękodzielniczą: Jak zarabiać na rękodziele bez zakładania działalności gospodarczej? Sprzedaż produktów w ramach działalności nierejestrowanej!

Jeśli czujesz się zmobilizowana do działania online profesjonalnie, to interaktywny live z Olą Gościniak może być dla Ciebie źródłem cennych informacji i inspiracji.

Ola dzieli się swoim doświadczeniem w prowadzeniu działalności online i pokazuje, że stworzenie własnej strony internetowej i sklepu online nie musi być skomplikowane ani czasochłonne.

To inwestycja w przyszłość Twojego biznesu, która może przynieść wielkie korzyści.

Czy masz już swoją stronę i sklep, czy jesteś na etapie planowania swojej działalności nierejestrowanej? Koniecznie napisz w komentarzu!

Pamiętaj, że niezależnie od tego, gdzie jesteś teraz, ważne jest, abyś wiedziała, że istnieje wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie online.

>>> Czy domowa cukiernia to jedyny pomysł na biznes w branży spożywczej w ramach działalności bez rejestracji? Działalność nierejestrowana w branży cukierniczej? Wywiad z Martą Teterycz!

Zaczynaj od rozmowy z ekspertami, takimi jak Ola Gościniak, i ruszaj w świat biznesu online z pewnością siebie i motywacją.

          Autorka artykułu:

          Joanna Rułkowska
          prawniczka

Zdjęcie w poście pochodzi z Pexels

***

Działalność bez rejestracji a świadczenie rodzicielskie? Najważniejsze informacje o kosiniakowym i małym biznesie!

Rozpoczęcie własnego małego biznesu to często marzenie wielu osób, zwłaszcza rodziców, którzy pragną łączyć pracę z opieką nad swoimi dziećmi.

Jednak prowadzenie działalności gospodarczej, nawet w niewielkim zakresie, może budzić wiele pytań i obaw, szczególnie jeśli chodzi o dostęp do świadczeń rodzicielskich.

Projekt wprowadzenia świadczenia rodzicielskiego powstał w 2015 roku, kiedy na stanowisku Ministra Pracy [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Joanna Rułkowska

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Komentarze (0)

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: