Joanna Rułkowska

prawniczka

Ekspertka w temacie małych biznesów i pasjonatka praw kobiet. Autorka książki Biznes Mamy i programu wsparcia w postaci Akademii Małego Biznesu. Laureatka konkursu Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama. Specjalizuje się w budowaniu profesjonalnych i zgodnych z prawem pasów startowych od działalności nierejestrowanej do biznesu marzeń. Wierzy, że każda chwila to szansa, by wszystko zmienić.
[Więcej >>>]

Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama

Joanna Rułkowska17 listopada 2023

W dniu 18 maja 2023 roku, w malowniczej Willi Intrata na terenie Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie, odbyła się Gala Kobieta e-commerce 2023, która na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Warto było być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, pełnego niezapomnianych emocji i wspaniałych inspiracji.

Joanna Rułkowska Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama

Kobieta E-commerce 2023

Gala rozpoczęła się od zachwycającego występu finalistki The Voice of Poland, który stanowił tylko przedsmak tego, co miało nadejść.

Pokaz mody marki TATUUM podkreślił nie tylko piękno, ale również innowacyjność w świecie e-commerce.

A kiedy na scenie pojawiło się najnowsze dzieło technologii – elektryczne Volvo C40 Recharge, atmosfera nabrała dodatkowego kunsztu.

Laureatki Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama

Wyróżnienie w kategorii Przedsiębiorcza mama w e-commerce

Nie mogło zabraknąć momentu pełnego niespodzianek, gdy ogłoszono laureatki konkursu Kobieta e-commerce 2023, organizowanego przez Fundację Kobiety e-biznesu wraz z partnerami.

Odbierając to wyróżnienie, doświadczyłam niesamowitych emocji, których trudno opisać słowami.

Jury doceniło kobiety w 8 kategoriach, wśród których były: Najlepszy sklep internetowy, Technologia dla e-commerce, Najlepszy e-marketing, Przedsiębiorcza mama w e-commerce, Odpowiedzialny e-commerce, The best influencer for e-commerce, Najlepszy start-up e-commerce oraz Innowacja w e-commerce.

Ogromnie mnie cieszy, że także ja miałam okazję znaleźć się w gronie laureatek, otrzymując wyróżnienie w kategorii Przedsiębiorcza mama w e-commerce.

To dla mnie nie tylko zaszczyt, ale również potwierdzenie, że determinacja, pasja i poświęcenie przynoszą wymierne efekty.

Kobieta E-commerce 2023

Całą ceremonię zarejestrowano, a filmik dostępny jest do obejrzenia niżej.

Warto zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie własnymi oczami, poczuć te same emocje, które towarzyszyły mi w chwili odbierania wyróżnienia.

Fundacja Kobiety e-biznesu podkreśla, że rynek e-commerce jest trudny, a prowadzenie firmy wymaga odwagi i determinacji.

W tegorocznej edycji konkursu zauważono wykorzystanie sztucznej inteligencji w e-biznesie, odpowiedzialny e-commerce oraz rosnącą rolę influencerek.

Ciekawostką jest także mocne podkreślenie roli mężczyzn wspierających kobiety w prowadzeniu biznesu.

>>> Przeczytaj o kobietach-liderkach, które osiągnęły niezwykłe sukcesy i wytyczają kurs rozwoju dla innych: Biznesowe lekcje od ośmiu niezwykłych kobiet: artykuł inspirowany konkursem Kursory Roku 2023

Gala Kobieta e-commerce 2023 to nie tylko uroczyste zakończenie konkursu. To również ukłon w stronę przedsiębiorczych kobiet, które odważnie stawiają czoła wyzwaniom e-commerce.

Jestem dumna, że mogłam być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i inspirującej społeczności kobiet tworzących historię e-commerce w Polsce.

          Joanna Rułkowska
          prawniczka

***

Kursory Roku? Siła kobiet w biznesie!

Dasz się zaprosić do zakamarków konkursu „Kursory Roku”, gdzie siła kobiet w biznesie przejawia się nie tylko w działaniach, ale również w wspieraniu i inspirowaniu innych.

Ostatnio miałam przyjemność przeprowadzić serię fascynujących wywiadów z utalentowanymi kobietami, które podjęły wyzwanie i biorą udział w konkursie „Kursory Roku”.

To dla mnie wyjątkowe doświadczenie, obcując z historiami inspirujących kobiet, które odważnie stawiają pierwsze lub kolejne kroki w przedsiębiorczości [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Joanna Rułkowska

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Komentarze (0)

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: