Joanna Rułkowska

prawniczka

Ekspertka w temacie małych biznesów i pasjonatka praw kobiet. Autorka książki Biznes Mamy i programu wsparcia w postaci Akademii Małego Biznesu. Laureatka konkursu Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama. Specjalizuje się w budowaniu profesjonalnych i zgodnych z prawem pasów startowych od działalności nierejestrowanej do biznesu marzeń. Wierzy, że każda chwila to szansa, by wszystko zmienić.
[Więcej >>>]

Zrób pierwszy krok w stronę działalności nierejestrowanej. Pobierz bezpłatny fragment książki Biznes Mamy!

Joanna Rułkowska13 czerwca 2024

Czy marzysz o rozpoczęciu własnej działalności, ale obawiasz się biurokracji, formalności i ryzyka związanego z prowadzeniem biznesu? Chciałabyś pogodzić mały biznes z macierzyństwem, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak się zorganizować?

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które może zmienić Twoje życie – książka Biznes Mamy.

Teraz możesz bezpłatnie pobrać kilkadziesiąt pierwszych stron tego wyjątkowego poradnika!

Pobierz bezpłatny fragment książki Biznes Mamy

Dlaczego warto pobierać fragment książki?

 • Sprawdzone informacje od ekspertki

Jestem nie tylko autorką, która sama przeszła drogę od działalności nierejestrowanej do większych zarobków, ale przede wszystkim jestem prawniczką, specjalistką do spraw przetwarzania danych osobowych (RODO), specjalistą ds. kadr i płac oraz księgowości małych podmiotów gospodarczych.

Od lat pomaga kobietom takim jak Ty wystartować z działalnością nierejestrowaną, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • Wprowadzenie do świata działalności nierejestrowanej

Pierwsze strony książki wprowadzą Cię w podstawy działalności nierejestrowanej, obejmując kluczowe informacje prawne, księgowe i organizacyjne.

Dowiesz się, jak uporać się z urzędami, dokumentami prawnymi, fakturami, ewidencjami, kasą fiskalną, limitami przychodu i wieloma innymi aspektami.

          >>> Jakie informacje możesz wpisywać w ewidencji kosztów działalności bez rejestracji? Działalność nierejestrowana. Jak rozliczyć koszty w 2024 roku?

 • Przydatne wskazówki i motywacja

Poradnik jest pełen praktycznych rad, motywujących historii i przykładów, które pomogą Ci pokonać obawy i zacząć działać.

W bezpłatnym fragmencie znajdziesz rozdział, gdzie dzielę się również swoimi osobistymi doświadczeniami, abyś mogła poczuć się pewniej na swojej nowej drodze.

Jak pobrać bezpłatny fragment?

To proste! Wystarczy, że klikniesz na poniższy link i wpiszesz swoje dane, a kilkadziesiąt pierwszych stron książki Biznes Mamy trafi bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

To idealna okazja, aby przekonać się, jak wartościowe informacje zawiera poradnik i jak może pomóc Ci w realizacji Twoich biznesowych marzeń.

Pobierz bezpłatny fragment książki Biznes Mamy teraz!

Pobierz bezpłatny fragment książki Biznes Mamy

Co zyskasz, pobierając fragment?

 • Spokój i pewność siebie: Zrozumiesz, jak zacząć działalność nierejestrowaną bez obaw.
 • Cenną wiedzę: Dowiesz się, jakie kroki podjąć, aby działać zgodnie z prawem i uniknąć problemów.
 • Motywację do działania: Przeczytasz inspirujące historie i praktyczne porady, które dodadzą Ci odwagi.
 • Pewność, czy warto zakupić książkę Biznes Mamy: Zapoznasz się ze stylem pisania autorki, jej wiedzą i możliwościami jakie daje lektura całego poradnika.

          >>> Jak wystawiać faktury w ramach prowadzenia działalności bez rejestracji? Faktury a działalność bez rejestracji 2024?

Dlaczego ta książka jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś mamą, która pragnie rozpocząć działalność nierejestrowaną, ale nie wie, jak się do tego zabrać, ten poradnik jest dla Ciebie. Dzięki Biznes Mamy zyskasz nie tylko merytoryczną wiedzę, ale także wsparcie i motywację, aby zrealizować swoje marzenia.

Pamiętaj, że każda wielka podróż zaczyna się od małego kroku.

Pobierz bezpłatny fragment książki Biznes Mamy i pozwól, abym stała się Twoją przewodniczką na drodze do sukcesu!

Pobierz teraz!

          Joanna Rułkowska
          prawniczka

***

Artykuł w magazynie Girlbosskie

Jak zgodnie z prawem zarabiać w czasie urlopów związanych z rodzicielstwem wykorzystując działalność nierejestrowaną? Przeczytaj mój artykuł w drukowanym magazynie Girlbosskie!

W czasach, gdy coraz więcej kobiet łączy macierzyństwo z aktywnością zawodową, pojawia się pytanie: jak zgodnie z prawem zarabiać podczas urlopów związanych z rodzicielstwem?

Jednym z popularnych sposobów jest działalność nierejestrowana, która pozwala na legalne zarabianie bez konieczności rejestracji firmy [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Joanna Rułkowska

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Komentarze (0)

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Joannę Rułkowską w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: